-3%Пакет майка 38*57 см (50 шт) міцний поліетиленові пакети щільні кульки
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
206 ₴/упаковка
199,82 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцні пакети без логотипу - користуються постійним попитом для пакування товаров. Пакети надійні, щільні і ємні. Розмір пакета 38*57 см. Бокові закладки 2*9 см. додаються пакету додатковий об’єм. Допустимо навантаження до 15 кг.
Пакети розфасовані по 50 шт в упаковку. Продаж здійснюється упаковками
Для постійних покупців ми створили особливі умови вигідної співпраці
Доставка - Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Колір | Салатний |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 50 мкм |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Бічна складка | 90 мм |
- Ціна: 199,82 ₴/упаковка