-5%влевовправо
Фасувальні пакети 10*27 см фасувальний поліетиленовий пакет фасовка бутербродка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
77 ₴/упаковка
73,15 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для фасування харчових продуктів популярним видом фасувальних пакетів є пакети розміром 10*27 см. Пакети виробляються з первинної сировини, що дає змогу використовувати їх у прямому контакті з харчовими продуктами.
Пакет безбарвний, прозорий. Легко відкриваються та зручно витягуються з упаковки
Продаж пакетів здійснюється від 1 упаковки
Для постійних замовників ми створили особливі умови вигідної співпраці
Доставка - Нова Пошта
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 800 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 8 мкм |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Бічна складка | 80 мм |
- Ціна: 73,15 ₴/упаковка


