-3%влевовправо
Пакети майка BMW 44*75 см (50 шт) суперщільний великий поліетиленовий пакет бмв
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
269 ₴/упаковка
260,93 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Суперміцні пакети-майка з друком BMW рекомендуємо використовувати для транспортування різних вантажів вагою до 25 кг.
Пакети дуже міцні і зручні, мають широкі ручки і великі бічні вставки 2*10 см.
Розмір пакета 44*75 см., колір чорний
Продаж пакетів здійснюється від 50 шт.
Для постійних покупців ми створили особливі умови вигідної співпраці .
Доставка: Нова Пошта
Оплата: готівка, безготівковий розрахунок, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Бічна складка | 100 мм |
- Ціна: 260,93 ₴/упаковка



