-8%Пакети Zip-Lock 150-250 мм пакет із замком зіп лок
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
167,28 ₴/упаковка
153,90 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пакети із застібкою Zip-Lock розміром 150*250 мм — надійний варіант для зберігання й пакування товарів різних габаритів. Пакети зі струнним замком досить міцні та герметичні. Щільність поліетилену - 50 мк. Пакети розфасовані по 100 шт. і упаковані в окремі пакети із замком Zip-Lock. Кожна упаковка має вкладку із зазначенням розмірів. Перший розмір — ширина пакета, другий розмір довжина пакета до замка
Розмір пакета 150 * 250 мм
Продаж пакетів здійснюється від 1 упаковки
Доставка: Нова Пошта
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 50 мкм |
- Ціна: 153,90 ₴/упаковка

