-8%влевовправо
Пакети Zip-Lock 100-180 мм з замком зіп лок пакет струна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
89,53 ₴/упаковка
82,37 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети з застібкою Zip-Lock розміром 100 * 180 мм. - це універсальна упаковка з високою міцністю 50 мікрон. Виготовлені з прозорого поліетилену, що дає можливість розглянути вміст пакету. Пакети розфасовані по 100 шт і упаковані в окремі пакети з замком Zip-Lock. Кожна упаковка має вкладиш із зазначенням розмірів. Перший розмір - ширина пакету, другий розмір довжина пакету до замка.
Розмір пакета 100 * 180 мм
Доставка: Нова Пошта
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 0 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 50 мкм |
- Ціна: 82,37 ₴/упаковка

