-5%влевовправо
Пакети майка 25*43 см (200 шт) фасувальні міцні пакувальний пакет щільний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
89 ₴/упаковка
84,55 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасувальні пакети супер-майка досить міцні. Даний вид пакетів-майок розміром 25*43 см дуже зручний для пакування та фасування багатьох товарів. Пакети користуються постійним попитом у торгових мережах. Мають зручні і міцні широкі ручки. Рекомендується використовувати для пакування та фасування різних товарів вагою до 4 кг.
Здійснюється торгівля від 1 упаковки. В упаковці міститься 200 шт пакетів
Для постійних замовників ми створили особливі умови вигідної співпраці
Доставка - Нова Пошта
Оплата: безготівковий розрахунок, готівкою, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 4 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
- Ціна: 84,55 ₴/упаковка








