-3%Пакети майка "Мій Магазин" 30*50 см (50 шт) міцний поліетиленовий пакет для магазину
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
99 ₴/упаковка
96,03 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо щільні пакети-майка середнього розміру 30*50 см з універсальним логотипом "Мій Магазин". Пакети надійні і міцні, зручні для пакування і транспортування різних товарів, мають достатню міцність, що дозволяє переносити вантажі вагою до 8 кг. Використовуються в магазинах та інших місцях реалізації продукції.
Пакети розфасовані по 50 шт в упаковку. Продаж здійснюється упаковками
Для постійних замовників ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка - Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 8 кг |
| Колір | Жовтий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Бічна складка | 80 мм |
- Ціна: 96,03 ₴/упаковка