-3%Пакети майка білі 44*75 см (50 шт) міцні великі поліетиленовий пакет щільний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
258 ₴/упаковка
250,26 ₴/упаковка
Показати оптові ціниПакувальні пакети майка білого кольору без друку — дуже поширений варіант упаковки товарів.
Пакети дуже місткі. Розмір пакета 44*75 см. Бічні закладки 2*10 см формують глибину пакета в розгорнутому вигляді. Цей вид пакет виготовляється з поліетилену низького тиску та вирізняється високими показниками міцності. Пакети еластичні, стійкі до впливу зовнішніх чинників. Мають зручні широкі ручки. Пакети підійдуть для об'ємних товарів.
Продаж пакетів здійснюється від 50 шт.
Для постійних замовників ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка - кур'єрська служба Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Бічна складка | 100 мм |
- Ціна: 250,26 ₴/упаковка
