-3%Пакет майка білий 30*50 см (100 шт) міцні білі поліетиленові пакети
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
199 ₴/упаковка
193,03 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Серед великої різноманітності пакувальних пакетів білий пакет майка без друку - є найбільш затребуваним і часто вживаним. Пакети користуються постійним попитом у торгових точках роздрібних мережах. Прекрасно підходять для упаковки продукції.
Розмір пакета 30*50 см. Пакети практичні і дуже місткі. Рекомендується застосовувати переміщення різних товарів вагою до 8 кг
Продаж пакетів здійснюється від 100 шт.
Для оптових і постійних покупців ми створили особливі умови вигідного співробітництва.
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка: Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 8 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Бічна складка | 80 мм |
- Ціна: 193,03 ₴/упаковка
