-3%Білі пакети-майка 38*57 см (50 шт) міцний поліетиленовий пакет білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
210 ₴/упаковка
203,70 ₴/упаковка
Показати оптові ціниБілі пакети без друку виконують роль універсальної упаковки. Пакети придатні для пакування побутових речей та продуктів харчування. Пакет виготовляється з поліетилену низького тиску, і він відрізняється високим показником міцності. Розмір 38*57 см, бокові закладки 2*9 см. додають пакету додатковий об’єм. Рекомендовано використовувати для пакування і пересування товарів до 15 кг.
Продаж пакетів здійснюється від 50 шт.
Для постійних і оптових покупців ми створили особливі умови вигідної співпраці.
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка - кур’єрська служба Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Бічна складка | 100 мм |
- Ціна: 203,70 ₴/упаковка