-8%Пакети 300-400 мм Zip-Lock із замком зіп лок пакет струна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
542,64 ₴/упаковка
499,23 ₴/упаковка
Показати оптові ціниПакувальні пакети із застібкою Zip-Lock розміром 300 * 400 мм дають можливість побачити товари без вилучення з упаковки, а також перевірити цілісність та комплекту всередині упаковки. Великий розмір пакета дозволяє упаковувати об'ємні вироби різних розмірів. Пакети розфасовані по 100 шт і упаковані в окремі пакети з замком zip-lок. Кожна упаковка має вкладиш із зазначенням розмірів пакетів. Перший розмір - ширина пакета, другий розмір довжина пакета до замка
Вони досить міцні та герметичні - щільність поліетилену - 50 мікрон
Доставка: Нова Пошта
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Товщина | 50 мкм |
- Ціна: 499,23 ₴/упаковка

