Топ
-8%
-8%влевовправо
Пакети 250-300 мм Zipp-Lock пакет із замком зіп лок міцні пакети струна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
328,76 ₴/упаковка
302,46 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліетиленові пакети із замком Zip-Lock - це універсальна упаковка для використання в промисловості, медицині, в сільському господарстві, в побуті і торговлі. Зіп-пакети надійно захищають упаковані вироби від різних форм дії (пилу, вологи).
Пакети міцні - щільність поліетилену - 50 мк.
Пакети розфасовані по 100 шт. і упаковані в окремі пакети з замком Zip-Lock. Вказано чисті розміри пакетів до замка
Розмір пакета 250 * 300 мм
Доставка: Нова Пошта
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 50 мкм |
- Ціна: 302,46 ₴/упаковка

