-8%влевовправо
Пакунки 40-60 мм з замком Zip-Lock міцні з застібкою зіп лок пакет струна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
16,57 ₴/упаковка
15,24 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети із замком Zip-Lock розміром 40*60 мм застосовуються для упаковки різної фурнітури, біжутерії та ювелірних виробів. Пакети розфасовано по 100 шт. та упаковані в окремі пакети із замком Zip-Lock. Кожна упаковка має вкладку із зазначенням розмірів пакетів. Щільність поліетилену, з якого виготовлений пакет – 50 мікрон. Висота пакетів вказана до замка.
Пакети є простим та економним способом упаковки товарів
Доставка: Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 0 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 50 мкм |
- Ціна: 15,24 ₴/упаковка

