-3%влевовправо
Пакет майка "Мій Магазин" 38*57 см (50 шт) щільні поліетиленові пакети для магазину
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
182 ₴/упаковка
176,54 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо щільні пакети-майка з універсальним логотипом "Мій Магазин". Пакети надійні і міцні, зручні для пакування і транспортування різних товарів. Використовуються в магазинах та інших місцях реалізації продукції.
Розмір даного пакета 38*57 см. Пакети рекомендовано використовувати для пакування і переміщення ваги до 15 кг
Пакети розфасовані по 50 шт в упаковку. Продаж здійснюється упаковками
Для постійних замовників ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка - Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Колір | Жовтий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Вага упаковки | 0.8 кг |
| Бічна складка | 90 мм |
- Ціна: 176,54 ₴/упаковка
