-12%влевовправо
Пакети майка 24*45 см рулон міцний поліетиленовий пакет в рулоні
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
79,50 ₴/рулон
69,96 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо щільні пакети-майка в рулоні. Пакети міцні та практичні, зручні для пакування і транспортування різних товарів. Рекомендується упаковувати в них рибу, м’ясо, фрукти та овочі.
Пакети мають зручний розмір 24*45 см, та достатню міцність, що дозволяє фасувати та переносити товари вагою до 3 кг.
Для постійних замовників ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка - Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 180 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 10 мкм |
| Вага упаковки | 0.38 кг |
| Бічна складка | 40 мм |
- Ціна: 69,96 ₴/рулон

