-8%влевовправо
Пакети 50-70 мм з замком Zip-Lock з застібкою зіп лок пакет струна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
23,31 ₴/упаковка
21,45 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети розміром 50*70 мм застосовуються для упаковки невеликих предметів (різної фурнітури, біжутерії, ювелірних виробів, деталей і сипучих матеріалів).
Пакети розфасовані по 100 шт. і упаковані в окремі пакети з замком Zip-Lок. Кожна упаковка має вкладиш із зазначенням розмірів пакетів. Висота пакетів вказана до замка. Густина поліетилену, з якого виготовлений пакет - 50 мікрон.
Доставка: Нова Пошта
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 0 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 50 мкм |
- Ціна: 21,45 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Пакети розфасовані по 100 шт. і упаковані в окремі пакети з замком Zip-Lок. Кожна упаковка має вкладку із зазначенням розмірів пакетів.

