-3%Пакет майка 50*90 см (10 шт) багажка мега-майка великі міцні поліетиленові пакети
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
123 ₴/упаковка
119,31 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пропонуємо поліетиленові пакети великого розміру 50*90 см щільністю 60 мікрон, в упаковці по 10 шт.
Пакети міцні і зручні у користуванні, є універсальною упаковкою для зберігання і транспортування об’ємних товарів до 25 кг.
Бокові складки 2*15 см. (розкриваються і збільшують пакет ще на 30 см. з кожної сторони)
Чорний колір практичний, не мазкий, приховує вміст. Посилені бічні шви. Можливе багаторазове використання
Продаж пакетів здійснюється упаковками (по 10 шт.)
Для постійних покупців ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка: Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Товщина | 60 мкм |
| Бічна складка | 15 мм |
- Ціна: 119,31 ₴/упаковка

