-8%Пакети 160-220 мм із замком Zip-Lock із застібкою зіп лок пакет струна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
160,83 ₴/упаковка
147,96 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пакети із замком Zip-Lock — надійна, проста і економна упаковка для транспортування і зберігання товарів. До переваг цих пакетів належить застібка Zip-Lock, яка не дає проникати волозі та пилу в упаковку. Такі пакети забезпечать збереження товарів
Пакети розфасовані по 100 шт. і упаковані в окремі пакети із замком Zip-Lock. Кожна упаковка має вкладку із зазначенням розмірів пакетів. Вказані чисті розміри пакетів до замка. Щільність поліетилену - 50 мк
Розмір пакета 160 * 220 мм
Доставка: Нова Пошта
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 50 мкм |
- Ціна: 147,96 ₴/упаковка

