Топ продаж
-8%
-8%влевовправо
Пакети 150-200 мм з замком Zip-Lock пакет із застібкою зіп лок пакет струна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
132,63 ₴/упаковка
122,02 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети розміром 150-200 мм із застібкою Zip-Lock є універсальною упаковкою з високою міцністю. Виготовлені з прозорого поліетилену, що дає можливість розглянути вміст пакету. Завдяки високій міцності і зручній застібці пакети можна використовувати кілька разів.
Пакети розфасовані по 100 шт. і упаковані в окремі пакети з замком Zip-Lок. Кожна упаковка має вкладиш із зазначенням розмірів пакетів. Перший розмір - ширина пакету, другий розмір довжина пакету до замка.
Доставка: Нова Пошта
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 0 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 50 мкм |
- Ціна: 122,02 ₴/упаковка

