Топ
-8%
-8%влевовправо
Пакети 100-150 мм з замком Zip-Lock пакети зіп лок пакет струна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
71,84 ₴/упаковка
66,09 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети з застібкою Zip-Lock найбільшу популярність мають в області торгівлі. Завдяки надійній застібці, в пакети можна фасувати сипучі продукти, ювелірні вироби, дрібні деталі. Пакети розфасовані по 100 шт. і упаковані в окремі пакети з замком Zip-Lок. Кожна упаковка має вкладиш із зазначенням розмірів пакетів. Перший розмір - ширина пакету, другий розмір довжина пакету до замку. Пакети щільні і міцні, щільність поліетилену - 50 мікрон.
Розмір пакета 100 * 150 мм
Доставка Нова Пошта
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 0 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 50 мкм |
- Ціна: 66,09 ₴/упаковка

