Новинка

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо набір із 6-ти стакнів з клюшкою для гольфу. Такий набір буде оригінальним подарунком справжньому поціновувачу гольфу. Стакани виготовлений із високоякісного скла, що гарантує довговічність і стійкість.
Об'єм стакана становить 290 мл і він ідеально підходить для насолоди своїм улюбленим напоєм. Стакани поставляються в подарунковій дерев'яній коробці.
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата.
Замовлення доставляються компанією "Нова Ношта"
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 290 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Спорт |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип склянки | Високий |
| Нижній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 5 250 ₴






