Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальний стакан з клюшкою для гольфу буде оригінальним подарунком справжньому поціновувачу гольфу. Стакан виготовлений із високоякісного скла, що гарантує довговічність і стійкість.
Об'єм келиха становить 290 мл і він ідеально підходить для насолоди своїм улюбленим напоєм. Поставляється в подарунковому дерев'яному тубусі, що робить його відмінним варіантом подарунка
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата.
Замовлення доставляються компанією "Нова Ношта"
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 290 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Спорт |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип склянки | Високий |
| Нижній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 840 ₴




