
Шукаєте незвичайний подарунок? Склянка із вплавленим справжнім наперстком - це креативний подарунок для тих, хто захоплюється рукоділлям, або шиттям.
Замовляйте унікальний стакан-наперсток прямо зараз!
Склянка виготовлена з високоякісного скла, яке не містить шкідливих речовин та не впливає на смак напою
Склянка має об'єм 300 мл та зручну форму, яка добре лягає в руку.
Ручна робота. Постачається в подарунковому дерев'яному тубусі. Також за домовленістю, можлива поставка зі знижкою в картонній упаковці
Стакани можна використовувати для гарячих напоїв. Не рекомендується мити в посудомийній машині.
Замовлення доставляються компанією "Нова Пошта"
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата.
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Професії |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
- Ціна: 700 ₴



