-15%влевовправо
Чарка "Вишня" з унікальним декором, чарка з вишнею на подарунок
- Готово до відправки
170 ₴
144,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незвичайний дизайн чарки з декором "Вишня" приверне увагу любителів стильних аксесуарів. Чарка виготовлена з високоякісного, прозорого скла. Елемент декору надає чарці особливий характер та значущість. Об'єм чарки становить 50 мл, що робить її зручною у використанні. Ручна робота. Поставляється в пакувальній картонній коробці.
Продаж здійснюється поштучно
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Замовлення доставляються компанією "Нова Пошта"
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Чарка |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 50 мл |
| Висота | 65 мм |
| Верхній діаметр | 45 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Фрукти, овочі, ягоди |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нижній діаметр | 45 мм |
- Ціна: 144,50 ₴





