-5%влевовправо
Стакан ПІДВОДНИЙ МИСЛИВЕЦЬ склянка з підводним мисливцем на подарунок
- Готово до відправки
1 215,86 ₴
1 155,07 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Склянка з деталізованною фігуркою підводного мисливця буде оригинальним варіантом подарунка для тих, хто займається підводним полюванням
Об'єм склянки 290 мл. Ручна робота. Поставляється в подарунковому дерев'яному тубусі
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата. Замовлення доставляються компанією "Нова Пошта"
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 290 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Спорт |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
- Ціна: 1 155,07 ₴



