-5%влевовправо
Набір 2 келихи для шампанського з кулею 7.62 мм подарунковий набір келихів
- Готово до відправки
2 105,34 ₴
2 000,07 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
пропонуємо оригінальний варіант для подарунка - набір з двох келихів для шампанського. Келихи декоровані кулею калібру 7.62 мм. Об'єм келиха 190 мл. Ручна робота. Поставляється в подарунковій дерев'яній коробці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата. Замовлення доставляються компанією "Нова Пошта"
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для шампанського |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Військова, історична |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підходить для гарячих напоїв | Да |
| Тип склянки | Високий |
| Нижній діаметр | 75 мм |
- Ціна: 2 000,07 ₴



