-3%влевовправо
Пакет майка "Клубнічка" 30*50 см (100 шт) щільні поліетиленові пакети
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
199 ₴/упаковка
193,03 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцні пакети з малюнком "Клубнічка" - це надійна упаковка для різних побутових товарів.
Розмір пакета 30*50 см. Бокові складки 2*8 см. Допустиме навантаження до 8 кг.
Пакети розфасовані по 100 шт. в упаковку. Продаж здійснюється упаковками
Для постійних покупців ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка - Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 8 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Бічна складка | 80 мм |
- Ціна: 193,03 ₴/упаковка


