-5%влевовправо
Пакети майка 22*36 см (100 шт) фасувальні білий поліетиленовий пакет фасовка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
37 ₴/упаковка
35,15 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасувальні пакети-майка широко використовуються в практичних цілях в якості зручного пакувального матеріалу для товарів. Виробляються в білому, рожевому і жовтому кольорах.
розмір 22*36 см (100 шт. в упаковці)
рекомендована вага до 2 кг. При виготовленні використовується первинний поліетилен.
Здійснюється торгівля від 1 упаковки
Для постійних замовників ми створили особливі умови вигідної співпраці
Доставка - кур'єрська служба Нова Пошта
Оплата: безготівковий розрахунок, готівкою, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 8 мкм |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
- Ціна: 35,15 ₴/упаковка





