-5%Пакети майка 22*36 см (100 шт) фасувальні поліетиленові пакет фасовка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
35,50 ₴/упаковка
33,72 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Поліетиленові пакети-майка розміром 22*36 см найдоступніший варіант за ціною серед пакетів з ручками. При виготовленні пакетів використовується первинний поліетилен. Пакети безпечні для контакту з харчовими продуктами.
Даний тип пакетів найчастіше використовується для упаковки продуктів харчування, м'яких та сипучих продуктів, госптоварів. Виробляються в рожевому, ніжно-рожевому, білому, жовтому і ніжно-салатових кольорах. Рекомендована вага до 2 кг.
Здійснюється торгівля від 1 упаковки (100 шт в упаковці)
Доставка - кур'єрська служба Нова Пошта
Оплата: безготівковий розрахунок, готівкою, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 8 мкм |
- Ціна: 33,72 ₴/упаковка




