-3%Пакети майка BMW 38*57 см (50 шт) міцний щільний поліетиленовий пакет бмв
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
128 ₴/упаковка
124,16 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Популярність пакетів BMW зумовлена їхньою універсальністю і високою вантажопідйомністю. Пакети широко використовуються в побуті для упаковки, транспортування і зберігання товарів. Сучасне виробництво дозволяє виготовляти пакети різної щільності та місткості.
Розмір даного пакета 38*57 см. Пакет міцний - бокові фальці 2*9 см додають пакету об'єму. Рекомендовано використовувати для пакування і переміщення ваги до 15 кг.
Продаж здійснюється упаковками по 50 шт.
Для постійних покупців ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка - Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Бічна складка | 90 мм |
- Ціна: 124,16 ₴/упаковка



