-3%влевовправо
Пакет майка "Горох" 28*45 см (50 шт) пакувальні поліетиленові пакети
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
76 ₴/упаковка
73,72 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичні пакети з малюнком "Горох" - це зручна і красива упаковка для різних товарів.
Пакети середнього розміру 28*45 см. Бічні складки 2*7 см. Рекомендована вага до 5 кг.
Продаж здійснюється упаковками по 50 шт.
Для постійних покупців ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка - Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Бічна складка | 70 мм |
- Ціна: 73,72 ₴/упаковка



