-5%влевовправо
Фасувальні пакети 18*35 см міцні щільні фасувальний пакет фасовка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
162 ₴/упаковка
153,90 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дані пакети пакети спеціально виготовлені для фасування харчових продуктів та інших товарів. Одним із популярних розмірів є пакети 18*35 см.
Пакети щільні, безбарвні, прозорі. Легко відкриваються й зручно витягуються з упаковки
Продаж пакетів здійснюється від 1 упаковки
Для постійних замовників ми створили особливі умови вигідної співпраці
Доставка - Нова Пошта
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 900 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 10 мкм |
| Вага упаковки | 0.9 кг |
| Бічна складка | 80 мм |
- Ціна: 153,90 ₴/упаковка


