-3%Білі пакети майка 44*75 см (50 шт) суперміцні щільні великі міцний білий пакет
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
349 ₴/упаковка
338,53 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великі, суперміцні білі пакети-майка зручно використовувати для пакування та перенесення об'ємних речей і матеріалів
Розмір пакета 44*75 см. Складки з боків 2*10 см, у міру наповнення пакета розгортаються, збільшуючи об'єм пакета на 20 см з кожного боку. Допустима вага для транспортування до 25 кг.
Продаж пакетів здійснюється від 50 шт.
Для постійних замовників ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка: кур’єрська служба Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Бічна складка | 100 мм |
- Ціна: 338,53 ₴/упаковка