-3%влевовправо
Пакети майка білі 27*45 см (100 шт) щільний поліетиленовий пакет білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
178 ₴/упаковка
172,66 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оптимальним рішенням для багатьох завдань, пов'язаних з упаковкою і фасуванням продукції є універсальні білі пакети майка без друку. Особливою популярністю користується розмір білого пакета 27*45 см. Рекомендується застосовувати для пакування та переміщення різних товарів вагою до 7 кг.
Продаж здійснюється від 100 шт.
Оплата : готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка: кур’єрська служба Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 7 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Бічна складка | 80 мм |
- Ціна: 172,66 ₴/упаковка

