-3%Пакет майка білий 44*83 см (50 шт) великий міцні щільні білі поліетиленові пакети
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
278 ₴/упаковка
269,66 ₴/упаковка
Показати оптові ціниСучасне виробництво дозволяє виготовляти пакети різних розмірів і щільності. Пропонуємо якісні білі пакети майка без друку з найкращої сировини. Пакети виготовлені з поліетилену низького тиску і відрізняються високими показниками міцності. Пакунки еластичні, стійкі до впливу зовнішніх факторів.
Розмір пакета 44*83 см. Бокові закладки 2*10 см збільшують обсяг пакета на 20 см. з кожної сторони. Пакет рекомендується використовувати для пакування і пересування об’ємних вантажів до 15 кг.
Продаж здійснюється від 50 шт.
Для постійних покупців ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка - кур’єрська служба Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 440 мм |
| Тип | Пакет-майка |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Виробник | Поліпак |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліетилен |
| Довжина | 830 мм |
- Ціна: 269,66 ₴/упаковка
