-3%влевовправо
Пакет майка "Тюльпани" 30*47 см (50 шт) упаковочні поліетиленові пакети
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
89 ₴/упаковка
86,33 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий пакунок з малюнкком "Тюльпани" будуть гарною упаковкою для різних побутових товарів.
Розмір пакета 30*47 см. Бокові складки 2*8 см. Колір салатовий. Рекомендована вага до 5 кг
Продаж здійснюється упаковками по 50 шт.
Для постійних покупців ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка - Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Колір | Салатний |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Бічна складка | 80 мм |
- Ціна: 86,33 ₴/упаковка
