-3%влевовправо
Білий пакет майка 44*65 см (50 шт) поліетиленові білі пакети щільні
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
268 ₴/упаковка
259,96 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З усього розмаїття пакетів з ручками, білий пакет-майка без логотипу - є найбільш універсальним варіантом для упаковки промислових товарів і продуктів харчування. Поданим пакетам притаманні висока місткість і велика вантажопідйомність до 20 кг. Пакети середнього розміру 44*65 см. користуються популярністю серед споживачів.
Продаж пакетів здійснюється від 50 шт
Для постійних покупців ми створили особливі умови вигідного співробітництва
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка: Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Ширина | 440 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Довжина | 650 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет-майка |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Колір | Білий |
- Ціна: 259,96 ₴/упаковка
