-5%Пакети майка 25*43 см (200 шт) міцні білі пакет пакувальний щільний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
89 ₴/упаковка
84,55 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Без прозорих пакетів не обходиться ні одна торгова точка, так як клієнту необхідно надати зручний засіб для упаковки куплених товарів. Пакети супер-майка середнього розміру 25*43 см використовують для упаковки більшість споживачів. У пакетів широкі ручки. Максимальна вага для переміщення 4 кг.
Здійснюється торгівля від 1 упаковки. В упаковці міститься 200 шт пакетів.
Для оптових і постійних покупців ми створили особливі умови вигідного співробітництва.
Доставка - Нова Пошта.
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 4 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Товщина | 12 мкм |
- Ціна: 84,55 ₴/упаковка