-3%Пакет майка 38*57 см (50 шт) суперміцні білі поліетиленові пакети щільні
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
223 ₴/упаковка
216,31 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-яка торгова компанія, супермаркет, аптека або сервіс по упаковці використовують сьогодні пакети-майка для упаковки різних видів товарів. Пропонуємо міцні білі поліетиленові пакети, розмір 38*57 см. Рекомендовано використовувати для пакування та пересування товарів вагою до 20 кг.
Продаж пакетів здійснюється від 50 шт.
Для постійних замовників ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка: - кур’єрська служба Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Бічна складка | 100 мм |
- Ціна: 216,31 ₴/упаковка