-3%Пакети майка 40*60 см (50 шт) щільні міцні поліетиленовий пакет міцний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
205 ₴/упаковка
198,85 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 739-45-27
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети-майка без друку - універсальні і широко використовуються на виробництві і в побуті для упаковки, транспортування і зберігання товарів.
Розмір даного пакета 40*60 см. Пакет міцний - бокові фальці 2*9 см додають пакету об'єму. Рекомендовано використовувати для пакування і перміщення ваги до 15 кг.
Продаж здійснюється упаковками по 50 шт.
Для постійних покупців ми створили особливі умови вигідної співпраці
Оплата: готівкою, безготівковий розрахунок, післяплата
Доставка - Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Колір | Сірий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Бічна складка | 90 мм |
- Ціна: 198,85 ₴/упаковка